| Catalion a întrebat:

A aparut in sfarsit avast 5 versiunea finala ( http://www.softpedia.com/get/Antivirus/Avast-Home-Editio n.shtml ).
Oare acest antivirus imbunatatit e acum cel mai bun antivirus gratuit? E posibil sa fi depasit antivirusul Avira? Ce ziceti, merita instalat in locul lui Avira?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Daca e o editie noua cred ca ar trebui sa vina ca o imbunatatire pentru a face fata concurentului serios Avira. Ai putea incerca.

5 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Are o rata de detectie mai slaba ca avira, dar rata de detectii eronate e mai mare la avira, la avast aceasta rata este cea mai mica dintre toate antivirusurile.

| myworldis5784 a răspuns:

Nu prea cred.desi poti sa incerci

| droomather a răspuns:

Nu nu ca nu e gratuit iti da 30 de zile si licenta e de 2 ani pff nu exista free avira e free
DECI NU MERITA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot mai slab rămâne la detecție față de Avira.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avast versiunea 4 si nu am pb cu el, este eficent detecteaza la timp daca exista vreun pericol si iti dau cuvanntul meu ca merita!