| anonim_4396 a întrebat:

A avut cineva Yezz Andy A4E Dual? un brand sud - american la noi nu prea stiut ...nu gasesc review nimic, daca a avut cineva imi poate spune cum se descurca telefonul? la pretul sau promite foarte multe gen camera de 8 mpx dar intrebarea e, pozele sunt de 8mpx? Un pro si contra please? big grin

Răspuns Câştigător
| Ady2098 a răspuns:

Salut! In sfarsit cineva cu un telefon ca al meu. laughing
1.Autonomia nu e stralucita, dupa 2 ore de Gta3 si 10 apeluri moare
2.Degeaba are camera de 8 mpx, pentru ca filmeaza 480p nici macar 720p
3.Rezolutia e bunicica
4.Ai liberi 1.2 Gb din cei 4 si doar 200-250 mb din ram
5.Accelerator grafic foarte bun
6.Nu are busola
7.Nu are senzor ambiental
8.Nu am reusit sa-i pun custom rom
9.I-am facut root si am procesorul la 1.5 Ghz
10.Chipset Mediatek
11. Dual sim(eu am Vodafone si digi mobil)
12.Viteza 3G foarte buna 21 mb/s
13.Ecran IPS bun.
Ma joc gta3, gta vc, nfs shift, nfs the run, asphalt 6, subway, temple run 2, angry bird, etc
Funda?