| EdiT a întrebat:

Aș vrea să cumpăr niște produse de pe internet (pcgarage, mai exact). Comanda este destul de mare și de aceea sunt puțin cam paranoic, dacă pot spune așa, pentru că nu am mai cumpărat nimic de la ei. Deci..sunt de încredere? Ați avut ceva probleme cu ei? Oferă garanțiile?

Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| WPP a răspuns:

Salut, nu vad ce probleme ar putea fi cu ei pentru ca am luat si eu de la ei dar am fost direct in sediu. Singura problema care ar putea sa apara este intarzierea din cauza stocului dar atata tot. Au preturi bune si sunt cotati bine in piata componentelor de calculatoare si electronice. Bafta!

1 răspuns:
| florin1979 a răspuns:

Poti cumpara lejer de la ei, eu de acolo mi-am facut calculatorul! am cumparat componenta cu componenta, mi le-au trimis prin fan curier apoi eu le-am asamblat!