| evellinalalala a întrebat:

Abia mi-am reparat pc-ul si trebuia ca eu doar sa fac configurarile, dar imi arata de pe win7 ca nu functioneaza Aero effects si am dat la troubleshoot si-mi arata ca manager disabled! Nu stiu unde trebuie sa dau pentru asta, am incercat dar decat sa fac o prostie, si mai cum ca mi-ar lipsi ceva de la driver imi spune pe-aici si era un cod 80070103! HELP!

2 răspunsuri:
| itextrat a răspuns:

Ar trebui sa descarci ultimele drivere disponibile pentru placa video. Dar de pe site-ul producatorului placii, nu din Windows Update.