| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva zile, a aparut un ad. prostesc in browser, spunea ca trebuie sa platesc nu stiu ce amenda, ca am intrat pe nu stiu ce site. Am descarcat AdBlocker si a incetat. Dar apoi s-a dereglat totul. Magazinul Play a luat-o razna, imi spune sa ma autentific sau sa ma loghez, eu fiind logat, daca intru in orice aplicatie din Magazin Play imi spune "Eroare la server" sau ceva de genul, galeria si ea a luat-o razna, nu pot sa intru in poze, timp de cateva secunde le arata negre si apoi intra in meniul telefonului. Am sters AdBlocker si tot degeaba. Nu pot sa actualizez nicio aplicatie, nimic ce tine de internet. Stie cineva cum pot sa rezolv?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai un virus. Incearca cu Bitdefender.

| Eusebiu024 a răspuns (pentru Salontanul):

Degeaba sad Alt sfat?

| Salontanul a răspuns (pentru Eusebiu024):

Sterge HDD-ul, refa partitiile si gata. E ultima solutie.

| Eduard619 a răspuns:

Revino la setarile din fabrica.

| Izzy321 a răspuns:

Suna la politi spune-le, iti vor cere ceva si vor rezolva problema, o zic din propria experienta, nu plati caci sunt hack-eri!