| robertcristian10 a întrebat:

Acum cateva zile am dat restart la PC. Apoi mi-a aparut ceva ca se actualizeaza desktop-ul. Apoi am gasit deskop-ul gol (era pe ecran numai Recycle Bin,Computer, si un program de conectat internetul) si wallpaper-ul era cel normal de la Windows 7. Apoi am cautat la "search files and programs" folderele care le aveam inainte.Le-am gasit, numai ca vestea ce rea...
Am deschis Minecraft. Apoi am gasit launcher-ul, dar lumile nu mai erau...si facusem un oras mare...
Mai sunt sanse sa gasesc lumile Minecraft de inainte?
Daca da, unde sunt?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Restaureaza calculatorul la o data anterioara a celei ce s-a actualizat cand se presupune ca era totul in regula.

3 răspunsuri:
| casher a răspuns:

N-ai ce face... Asta e, mai faci un oras, ce are? Ti-e sila!? Pe bune frate nu stiu de unde este asta. Daca vrei virusi apasa aici : www.youareanidiot.com

| Vlad_Nemeti_1978 a răspuns:

Sa stii ca si mie mi-i s-a intamplat la fel...Dar iti dau un sfatbig grinownloadeaza-ti alta lume e pe net ca si eu aveam un oras mare de tot, si mi-am downloadat altul happy

| DML852 a răspuns:

Cool I just got a free Minecraft gift code at http://freeminecraft.cc