| Roman_Sebi_1990 a întrebat:

Acum ceva timp am trimia o placa de baza in garantie la Pcgarage.Ei spun ca e gata in maxim 15 zile insa as vrea sa stiu cam care ar fi durata medie.La voi cat a durat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde foarte mult si de producator, pentru ca PC Garage este un magazin, nu un service pentru toate piesele alea, ei le vor trimite la producatori. Pe mine m-au tinut odata fix 15 zile(pentru ca am facut scandal, ca daca nu ma tineau si mai mult), dar nu e obligatoriu.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Garaju' VINDE. Tu trimiti placa la ei, ei o trimit la importator/centru de service. Depinde de ala.

| Barta_Valentin_1998 a răspuns:

Nu ai de unde sa stii, depinde cate persoane au fost inaintea ta, daca au multe lucruri de verificat inaintea ta poate dura mult, dar daca ai noroc poate dura chiar si o zi (cred).