| Dimofte_Andrei_1905 a întrebat:

Acum ceva timp m-am jucat ceva joc pe facebook cu pariuri fara bani reali si am uitat cum secheama. stie cineva? big grin big grin big grin

3 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, apasa pe emblema cu facebook din coltul de sus din stanga > Aplicatii fara sa apesi click si iti va aparea un scris "Mai Mult" apesi pe el si te va redirectiona catre toate jocurile si aplicatiile pe care le-ai folosit/jucat.

| Dimofte_Andrei_1905 explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Problema e ca eu am jucat pe alt cont...

| JohnnySilverhand a răspuns:

Cauta la aplicatii, trebuie sa fie acolo.