| PussicatDolls a întrebat:

Aici în Italia am un modem cu o cartelă reincarcabila, prin intermediul căreia am internet. Modemul funcționează cu o cartelă obisnuita de telefon (Nu MicroSim).
Daca cartela din modem va fi bagata intr-un telefon, se pot vedea mesajele pe care le-am avut pe facebook?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Sub nici o forma o cartela de internet nu stocheaza date despre tine si activitatile tale pe net. Cartela face doar oficiul de a permite intrarea ta pe net.

Bula
| Bula a răspuns:

Da, prin wi-fi.