| Diiiaaa a întrebat:

Ajutati-ma pls! Am o problema la computer, imi apare ceva cu microsoft genuine, e un virus? Cum fac sa scap de el?

Răspuns Câştigător
| florin95 a răspuns:

Http://www.softpedia.com/get/Tweak/Uninstallers/RemoveWGA.shtml doar dai download asa am facut si eu...mai departe te descurci.sigur o sa mearga

4 răspunsuri:
| Stranger79 a răspuns:

Nu este un virushappy
Iti arata faptul ca windos-ul tau nu este licentiat.
Adica este o versiune piratata care va expira.
Trebuie sa reinstalezi windows-ul si sa blochezi windows update. pentru a evita pe viitor situatia asta happy
winking

| pengu a răspuns:

Bună,
nu este un virus, îți apare așa pentru că windows-ul tău nu este autentic, adică este piratat, iar cea mai bună soluție este să îl reinstalezi.
baftăwinking

| ashley26pink a răspuns:

Si mie imi apare la fel de cateva zile. Nu e un virus. Esti informata ca windowsul tau nun e autentic. Daca nu schimbi windowsul in curand, nu o sa iti mai mearga deloc.

| Vlad1100 a răspuns:

Ai nevoie de un "Windows Activator". Nu ai un virus. Doar ca windows-ul tau nu e original.