| helpstudentvet a întrebat:

Ajutor...
am un blog si vizitatori sunt multi dar clikuri putine.Cum ii oblig pe vizitatori ca atunci cand descarca ceva de pe blog sa-mi dea click pe reclamele adsense?
Am nevoie de un program anume? trebuie sa fac un link ceva?

Răspuns Câştigător
| mariusciocan a răspuns:

Sfatul meu este sa le stergi.pentru ca si eu am avut si nu am scos decat de vreo 2 ori bani de la google. ii castigi foarte greu plus ca oamenii vad ca sunt reclame google si o sa te creada disperat sa faci bani. Deci blogul tau nu este deschis pentru ca tie iti place sa scrii sau pentru ca iti place sa iti expui gandurile, ci pentru ca vrei sa faci bani. Nu e o imagine tocmai buna.

4 răspunsuri:
| zxsds a răspuns:

Trimite-mi un PM cu id-ul tau si te voi ajuta...

| xuanbou a răspuns:

Pai poti sa pui deasupra post-ului, sau de-a lungul post-ului. oricum, nu incerca metode ilegale ca te prind astia. succes

| xuanbou a răspuns:

Sau tu incurci vizitatorii cu afisarile?

| lipskissmiss a răspuns:

Cum ai reusit sa pui reclame adsense