| Andreiii19 a întrebat:

AJUTOR!
Cineva imi tot da flood la PC!
Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Iti bagi un firewall
http://www.zonealarm.com/software/free-firewall/

| Andreiii19 explică (pentru Intruder19):

Multumesc mult! big grin Acum nu imi mai poate da flood, ba chiar ii respinge floodul si isi da singur laughing))

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si cum ti ai dat tu seama de treaba asta?

| Andreiii19 explică (pentru suntserios):

Un prost de pe skype a zis ca imi da flood daca nu ii dau nu stiu ce item de la cs go si am zis nu, si mi-a dat flood, PC mi se misca in lag. a cazut netu pentru cateva sec... peste 1 - 2 ore mi-a oprit pc-ul

| AdrenalinTm a răspuns (pentru Andreiii19):

Cu flood nu iti poate stinge pc,
foloseste Sygate Personal Firewall.pur si simplu cand simte Dos blocheaza IP si aia e, sau tu iai putea face mai mult rau pentru ce el e cu ip expuslaughingeu i-as trimite mesaje direct pe ip numa sa il speriilaughing