| andrei1555 a întrebat:

Ajutor! Cum pot sa imi fac alta parola la mess? Nu imi merge sa dau la forgot password. Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Of of of
El vrea sa zica ca nu ii merge sa isi recupereze parola ( cred ca si-a pierdut`o)
Bun andrey deci.
REMEMBER
Iti amintesti cand ai introdus niste date acolo?
Gen numele animalului...
Numele parintilor...
In ce oras stai. codul din ce oras stai...
E cu acele date iti poti recupera parola de Y. M
Altfel apeleaza la un HACKER sa te ajute' (daca cunosti daca nu.)
Si sa nu mai aud pe fro unu ca nu exista programe de spart parole YM
Sau in caz ca ai vrut sa intrebi Cum schimbi parola si nu am inteles eu
Dai sus la mesenger >My Account info > (iti cere sa bagi parola acolo veke, DUpa ce ai intr-o`duso iti va arata mai multe pe acolo...sa schimbi tu dai la change password' acolo iti va spune sa tastezi vekia parola (old Password ) and new password
Scuze pentru scris sunt dupa somn happy

3 răspunsuri:
| aleksy a răspuns:

De ce sa nu iti mearga la "forgot password"?

sxplik mai exact c nu iti merge?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa bine gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa isi faca alt id m