| yourgirl a întrebat:

AJutor...nu stiu pe ce am apasat si nu se mai aude nimic la laptop..controlez la sunet dar totul e dat la maxim ..de ce nu se aude? sa ma ajute cineva. funda

Răspuns Câştigător
| ρinkie a răspuns:

Reporneste-l. Asa imi facea si mie, de fapt se bloca sunetul. Incearca sa-i dai refresh sau sa-l repornesti. Bafta! happy

| yourgirl explică (pentru ρinkie):

Am incercat dar nu merge sad

| ρinkie a răspuns (pentru yourgirl):

Pff. Atunci incearca sa dai pe sonor, da la 'mixer' si poate ai bifat mute la pagina cu pricina... sau poate le-ai dat mute pe toate. thinking

6 răspunsuri:
| Andreea48 a răspuns:

Incearca de jos din bara " Volume "
Sau tine apasat pe butonul " FN " si apasa sageata dreapta

| Daniel93 a răspuns:

Salut.Vezi poate ai bifat "mute all".

| Daniel93 a răspuns:

Incearca sa ii pui o pereche de casti