| Oana123Kri13 a întrebat:

AJUTOR TPU, Am o problema in legatura cu yahoo mail si yahoo messenger. Pe yahoo messenger ei m-au blocat( nu ma pot loga) si ca sa ma deblochez( si sa ma pot loga) trebuie sa ma loghez pe yahoo mail, dar este o ptoblema... Antivirusul meu " Bitdefender " blocheaza yahoo mail si nu imi permite sa intru pe pagina sau sa ma loghez. Acolo scrie ' Pagina a fost blocata de catre administrator. Accesul browserului dvs. a fost blocat ' si sub scrie ' cereti permisiunea administratorului computerului dvs. ' Nu stiu ce sa fac am incercat ce stiam dar nu merge. Ps: Am cumparat Antivirusul. Va rog muult TPU sa ma ajutati happy

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Verifică dacă antivirusul nu are firewall. Dacă are firewall adaugă o excepţie în acesta şi anume yahoo messenger şi yahoo mail. Teoretic ar trebui să meargă. Succes

| Oana123Kri13 explică:

Problema s-a rezolvat deoarece acum am alt antivirus mai bun... pentru ca am avut mai multe probleme cu pc-ul meu :/