| Fetitsa123 a întrebat:

Ajutor TPU. Mi-am pus tastatura in romana si acum nu o mai pot pune in engleza.Am intrat control panel language option am dat pe langage am ales limba engleza dar nu se pune. Ce as putea face. Repede va rog.multumesc

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intri prin Start/Control Panel/Regional and Language Options/ Advanced, de la Select a Language... selectezi English(United States), dai Apply şi OK şi restartezi calculatorul. Succes şi numai bine!

| axeldavid a răspuns:

In dreapta jos la bara de instrumente unde scrie ro sau en schimba de acolo

| CiocolataAlbaAerata a răspuns:

Incearca sa apesi ALT SHIFT

| Denișaaabaahhșoh a răspuns:

Shift+altwinking:* funda?batting eyelashes

| norby_8572 a răspuns:

Buna. in banda de jos trebuie sa fie un RO, apasa pe ea.si ar trebui sa fie un EN.selecteaza-l. funda?