| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor va rog am luat un router D-Link wireless n150 dar nu are cd cum sa il instalez am windows 7! Dau funda pls!

Răspuns Câştigător
| Anonim1000000 a răspuns:

Nu trebuie instalat nimic! Atat timp cat ai placa de retea si instalata, dar de obicei asa este cand iti instalezi windows-ul. Deci dai pe liniutele alea din dreapta jos de pe bara! Sunt niste liniute gri parca... Dai click pe el dar nu dublu-click si o sa iti afiseze toate retelele Wireless, tu dai click pe a ta si gata! Funda?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Router ul nu se instaleaza. pur si simplu il configurezi. nu ai nevoie de niciun cd

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am placa de retea instalata imi apar liniutele nu ma lasa sa fac nimic am rds si am bagat cablul in wireles si un alt cablu un calculator nu ma lasa sa fac nimic pe guide-ul ala scrie sa dau http// si ipiul dar daca dau enter imi apare ca nu este conexiune.