| Rafael007 a întrebat:

Ajutor va rog! Cineva a raportat contul unuiprieten ca fiind fals, iar cei de la Facebook i l-au șters, cum facem sa i-l recuperam? Fundița

2 răspunsuri:
| Anonimul95t a răspuns:

Salut, de obicei dupa un asfel de report cand prietenului tau se va loga ii se va cere sa specifice cine sunt niste oameni din lista lui de prieteni pentru a verifica cine este cu adevarat este, cred ca este posibil sa fie nevoit sa astepte 48 de ore sau ceva in gen

| MOvidiu a răspuns:

Sa contacteze echipa Facebook, face dovada cu un act de identitate gen: ID, Permis conducere, pasaport..trimite o copie spre ei si in cel mai scurt timp va fi contactat de personalul ce se ocupa cu aceste probleme...
O zi buna...