| Anonimacereajutor a întrebat:

Ajutorr... cum aflu parola de la ask.fm? adica daca dau pe ati uitat numele de utilizator sau parola imi trimite datele prin email nu?
si daca nu stiu nici parola de la email cum pot sa o mai aflu? nu e vorba de contul meu si nu stiu parola de la mess sau de la contul de ask.fm si trebuie sa intru pe contul acela fiindca trebuie sa sterg ceva fara sa stie amicul meu ca am intrat pe contul lui si etc etc
Ajutati-ma va rogggg! este foarte urgent

1 răspuns:
| ToNe_Graffer_Mc_1995 a răspuns:

Dai la yahoo forget id or pass si raspunzi la intrebarile secrete