| dreamhigh a întrebat:

ALLLLL! URGENTA in lumea Facebook-ului! laughing
Cronologia aia ne da batai de cap! Din cauza ei, a trebuit sa imi fac un cont nou, cu alti prieteni, alte poze, etc! chatterbox. Am citit pe multe forumuri ca ele nu se mai pot dezactiva o data cu aplicarea lor pe facebook! Cine stie ceva despre aceasta aplicatie ciudata si enervanta?! Va rog, cine da cel mai explicid raspuns si ma poate ajuta FUNDAA! :*

2 răspunsuri:
| BrD a răspuns:

Cronologia este in perioada de proba. O poate activa doar cine vrea (si stie cum).
In scurt timp, nu va mai exista facebook in forma clasica si toate profilele vor fi asa (timeline).
Nu este ceva rau. Adica te vei obisnui.
Probabil ca tu ai gasit multe bug-uri (erori, defecte) ale unor aplicatii si probabil d'asta nu'i place. Dupa cum spuneam, fiind in perioada de proba (testare) inca se lucreaza la ea si in momentul in care va fi bine pusa la punct, o vor baga la toata lumea.

| kitty_9669 a răspuns:

Pai...daca nu mai vrei al 2-lea cont,poti sterge pozele,sa-ti schimbi numele,dai unfriend la prieteni, si asa faci un cont care nu sta nimeni, Eu asa am facut...Nu se sterge contul, mi-am facut un cont mai demult (eu mereu imi pun acelasi nume de utilizator si parola laughing ) Si am intrat iar, si atunci o fata mi-l sterse.(mai demult) si acum mai stau pe contul ala.Nu cred ca se sterge. Uite-te pe youtube la how to delete your facebook account
Sper ca te-am ajutat big grin