| sodobar a întrebat:

Am 2 intrebari, am dat comanda de playstation 3 de pe eMAG la oferta,eu sunt din Braila, aveti idee cand ajunge? si a doua intrebare, am inteles ca ps3 nu vine cu hdmi ci cu altfel de cablu din acela cu 3 culori, e mare diferenta dinte hdmi si cablu celalt? eu am un lcd funai de 81 cm hd si are locuri pentru ambele, e mare diferenta intre cele doua?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

1. 75% sanse sa ajunga maine, 25% sanse sa ajunga pe 30.
2. Vine cu un cablu rca. Si da, diferenta pe un LCD este ENORMA. Sa cumperi cat mai urgent un cablu hdmi, deoarece rca este ok doar la tv cu tub.