| dudee04 a întrebat:

Am 2 probleme incurcate : 1) dc nu imi merge sa ma conectez pe skype pe pc, dar pe tel merge, am facut up date si l-am sters si instalat.

2) as putea sa imi restartez parola cu email, dar aici e alta pb pentru ca am facut contul acum mult timp si a fost dezactivat de cei de la yahoo, si nu pot vedea instructiunile trimise de sky pe emailu care a fost dezactivat laughing)
Ce sa fac?

1 răspuns:
| andutzu12345 a răspuns:

? 1 o fi din cauza netului sau din cauza antivirusului oprestel si incearca sa te conectezi la skype