| a1l3x a întrebat:

Am 2GB ram si procesor 1, 91 GHz si as vrea sa joc niste jocuri imi puteti spune va rog frumos.

7 răspunsuri:
| Shatteredx a răspuns:

Dai pe site-ul asta http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx si alegi orice joc existent si iti va spune daca poate merge pe sistemul tau sau nu

| LucaTeofil a răspuns:

Microvolts,minecraft

| ady_3580 a răspuns:

Pai niste jocuri aici:
Pes 2012, Pes 2011, Counter-Strike, Gta 4, Gta san andreas, Need For Speed The Run, Need For Speed Hot Pursuit, Call of Duty Modern Warfare 4, Call of Duty Modern Warfare 3, Minecraft, MicroVolts (aproape ca counter-ul tongue tot cu inpuscaturi ) cam atatea. Funda? love struck

| a1l3x explică (pentru ady_3580):

De unde iau gta 4 da-mi un link daca poti.

| ady_3580 a răspuns:

Pai nu merge sa pun siteu-ri :d si nu stiu daca iti merge bine Gta 4 big grin

| cristyle a răspuns:

F.E.A.R. 1,2; DOOM 3; NFS most wanted

| DuckShooter a răspuns:

Call of duty, ce versiune vrei