| Bnv_Ciocolata_1990 a întrebat:

Am achizitionat de curand un gamepad serioux am instalat driveru si tot nu merege ma ajuta cineva? Dau funda

Răspuns Câştigător
| AdrenalinTm a răspuns:

Era mai bine daca foloseai o maneta de la PS3/4 e si fara fir
pai nu ai sa misti mouseul cu joystick si nu toate jocurile detecteaza manetele
si daca chiar nu merge incearca intre in control panel /deviance and printers intri pe maneta si ii faci un update si dupa incerci de acolo nu mai retin exact poti sa incerci butoanele