| Booboomihai a întrebat:

Am achizitionat iPhone 3Gs de la Orange, am facut jailbreak si acum doresc sa aflu cum se poate downloada mp3 sau orice alt tip de fisier de pe el! Cum se poate face browserul Safari sa nu deschida ci sa downloadeze o melodie!
Astept raspunsuri.

6 răspunsuri:
| Mişu_7703 a răspuns:

Nu exista pentru safari (inca), exista aplicatii in cydia though, cauta pe google. pentru wallpaper-uri, sunt aplicatii, cu installous poti da jos aplicatii faine pentru imagini.

| ♥Băăăăăă♥ a răspuns:

Nu merge sa dai jos! tot ce pui pe el pui din iTunes! in music si dai Sync si ti se pune pe el, tu nu poti descarca poze, muzica pentru ca nu se stocheaza in FOLDERE! [daca la asta te referi]intrebarea ta suna ciudat![eu am iphone 3gs happy si nu inteleg ce vrei sa zici]
baftahappy

| rockaholic a răspuns:

Nu merge sa iti pui muzica decat prin itunes!

| Booboomihai explică:

Doresc sa fac download, ca pe oricare alt telefon. Sa descarc mp3, am auzit ca exista ceva plug-in pentru safari, poate stie careva de pe aici

| Booboomihai explică:

Trebuie sa se poata!

| Kapown a răspuns:

Stiu eu! Intra in cydia cauta musicbox si e unu care arata semnul de play inauntrul a unui cerv de curcubee sau ceva asemanator si acolo cauti ce vrei poti sa previzualizezi melodia si iti ia vreo 10 secunde sa se termine. Bafta! Funda?