| kosmyn98 a întrebat:

Am achizitionat o tableta Galaxy Tab 2 de cateva luni si recent a aparut o problema cu conexiunea la internet. Am 5Gb trafic, ma conectez la date mobile dar nu pot sa accesez paginile de internet. Si cand o pun la incarcat, arata ca dispozitivul se incarca insa bara de baterie cu acele liniute nu se misca. Care ar putea fi problema?

1 răspuns:
| ciuciualexandru a răspuns:

Intrați în setariele tabletei si dați mai multe rețele dați la apn nume telekom