| anonim_4396 a întrebat:

Am achizitionat un HTC desire 526g dual sin si nu stiu sa trec aplicatiile instalate pe telefon (aplicatiile descărcate) sa le trec pe cardul se

2 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Intri in setari>aplicatii>descarcate>apesi pe ce aplicatie vrei sa o muti si ai acolo optiunea de a muta dar sa nu te astepti ca o muta pe toata doar unele fisiere de multe ori nici nu observi diferenta

| Dinamicus23 a răspuns:

Am incercat dar nu imi apare chestia aia cu mutati pe cardul sd (dar am card nu e sa zici cu nu am)si cand ma uit la manager fisiere la card arata ca este gol deci inseamna ca este bun cardul