| SkyZ0 a întrebat:

Am activat pe un nokia 5030 cod pentru blocarea tastelor cand l-am introdus a fost 12345 apoi dupa ce am incercat sa-l deblochez nu a mai mers si imi cere security code introduc 12345 si zice code error ce pot face funda

Răspuns Câştigător
| robert35 a răspuns:

Uite ai aici *#7328748263373738# ati va cere un alt cod mai pe scurt ati va reseta codul

1 răspuns:
| robert35 a răspuns:

Daca nu ati merge ancearca codul asta *#7370# atentie daca merge tl asi va reveni la setarile din fabrica