| mary554 a întrebat:

Am actualizat de la windows 8 la windows 8.1 si am descarcat niste jocuri. Se instaleaza si cand dau click pe ele apare ca sa incarca si apoi se inchid. Asta se intampla la jocurile din Store, dar cele pentru Xbox Live merg fara proleme. Cum sa fac sa ma pot juca si pe cele din Magazin?

Răspuns Câştigător
| KnowEverything a răspuns:

Da, e cam aiurea. Daca poti, fa update la 10 happy. Am patit si eu de multe ori faza asta, incearca sa reinstalezi. Daca nu, nu prea stiu daca s-a gasit alta solutie big grin

1 răspuns:
| Myrcea22 a răspuns:

Si eu am avut problema asta, inca nu am depistat rezolvarea sau cauza...nu este nimic de facut.fa update la 10 si poate o sa-ti mearga daca nu axeaza-te pe alte jocuri