| anonim_4396 a întrebat:

Am ascuns un folder, cum il gasesc?

7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Multumesc, anonimule, am ras sanatos la intrebarea ta.

| M.G.R a răspuns:

Nu mai stiu exact ca eu am Windows 7... View->Folder option->si pe acolo deselectezi Hide file and folder.

| Mya a răspuns:

Tu ascunzi lucruri ca apoi sa le cauti? laughing ori sabotezi pc-ul cuiva? thinking

| madalynaaa a răspuns:

Jos in colt in partea stinga este ceva verde (scris) sau albastru daca e Windows Vista, apesi pe a doua parte a foitei, aceea care iti va aparea (partea din dreapta) si o sa iti apara o lupa micuta. Apesi si cauti.
Nu uita de fundita.

| SunShine_3102 a răspuns:

Din My computer -> Tools-> Folder options-> View-> si de la Hidden files and folders bifezi Show hidden files and folders.

| Barbie a răspuns:

Dai START --->Control Panel --->Folder Options --->apesi VIEW langa General apoi vezi sa fie biafta casuta la Show hidden files and folders. Apoi du-te acolo unde era folderul care vroiai sa il gasesti si o sa vezi ca ii acolo tongue

| cristy_6727 a răspuns:

Intri in my computer si ii dai in bara de sus unde scrie tools(setari) si ii dai options folder...