| ovidiuuuu a întrebat:

Am auzit ca daca stergi o conversatie de pe facebook nu o mai poti recupera dar am auzit ca ea ramane la cei de la facebook si de exemplu daca intro conversatie sunt trimise poze cei de la facebook au voie sau pot sa ia o poza din conversatie si sa o puna pe internet? va rog cat mai multe raspunsuri

1 răspuns:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Da, afla si CIA-ul si FBI-ul, in cateva ore poza apare la stiri pe CNN.

Ce naiba bre, chiar asa paranoici am ajuns? Cine dracu sta sa pastreze asa ceva. Poate ca or fi unele conturi ale vreunor vedete urmarite dar atat timp cat nu esti vreun vip de prin strainatate te asigur ca si pe cei de la Facebook si pe altii ii doare in cot.