| trabant a întrebat:

Am auzit ca exista un hack pentru telefoanele cu android care te conecteaza pe routere fara parola stie cineva cum se cheama sau poate vreun link ceva?
dau funda multumesc anticipat

1 răspuns:
| ChrystianSandu a răspuns:

Eu am auzit ca AES este un mod de criptare, iar WPA este peste 8 caractere. Doamne, nici cu Kali Linux nu te poti conecta la WiFi cu WPA (chiar si cu MAC changer), dar tu, cu un singur program pe telefon vei putea. Singura metoda este sa găsesti parola, dar daca este din 8 caractere nu prea poti, cu WEP mai poti să o scoti la capat.