| CuloareaFericirii a întrebat:

Am auzit ca pot sa activez bluethoot-ul pe telefon si pe laptop ca sa trimit imagini din tell. in lapt. Unde e butonul de activare la laptop? Cat ma explicit va rogg mult dau fundita si vot

Răspuns Câştigător
| Zuzy244 a răspuns:

Cauti acolo jos in dreapta insigna de la bluethoot sai click dreapta si dai enable bluethoot radio asta este pentru a-l activa si pentru a trimite dai tot click dreapta si cauti acolo Wirless File TransferwinkingSper ca te-am ajutatwinkingLa mine asa estewinkingCe firma este laptopul tau? sa vad daca stiu daca este Toshiba poti incerca chestia asta care ti-am zis-ohappy

1 răspuns:
| wolfy911 a răspuns:

Depinde ce sistem de operare ai la laptop... daca ai windows7 de exemplu e in dreapta jos a ecranului.scrie bluetooth devices.