| PreferAnonim a întrebat:

Am auzit de ceva timp de Omegle dar inca nu am intrat.Cum este si ce parere aveti despre el?

Răspuns Câştigător
| eu123eu123 a răspuns:

Un site international in care cunosti persoane noi cu ajutorul microfonului/camerei/mesajelor big grin
Foarte bun daca vrei sa faci caterinca. razi glumesti dar sa ai si grija. mai sunt unii care isi arata "barbatia" la webcam asa ca... e raspudnerea ta laughing
Multi youtuberi au facut/fac videoclipuri pe Omegle. deci daca vrei sa te vezi cu ei ( trebuie' sa ai noroc laughing ) fii atent pe pagina lor. ei oricum o sa anunte daca intra. in fine. Omegle e un site bun de socializare.

Fundita? big grin