| Roxiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Am avut instalat pe un calculator mai vechi Win Fast PVR. Intr-o zi cand am vrut sa il pornesc mi-a aparut mesajul : Cannot find any video capture device. Am incercat sa caut prin setari sa vad daca gasesc problema da' nu am reusit asa ca am zis sa dezinstalez programul si sa-l instalez din nou. Problema e ca nu-l mai pot instala. Dupa ce introduc CD-ul si ii dau instalare, merge pana la un anumit punct apoi imi da eroare.
Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| TrAcEEEEE a răspuns:

De ce nu il descarci de pe net cu crack cu tot? decat se te mai chinui sa introduci cd. si restul