| AanoniM17 a întrebat:

Am casti cu microfon Queen 932MV si nu imi merg nu stiu ce driver sa instalez sau ce sa fac...

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Nu e vorba de driver, ci de setarile care trebuie facute in programele din windows pentru a activa microfonul (presupunand ca ai testat castile si se aud deja). Indiferent pe ce soft folosesti microfonul, el trebui configurat. Nu am cum sa dau detalii, pentru ca setarile depind de driver-ul audio instalat in sistemul tau (C-media, Realtek etc).