| chioscuta a întrebat:

Am cd-ul Auto B v3 varianta basic si l-am instalat pe pc, nicio problema.Acum vreau sa reinstalez windows-ul si vreau sa stiu daca dupa reinstalare mai pot folosi cd-ul adica daca pierd sau nu licenta.Pentru ca pe cd scrie ca cd-ul este doar pentru un singur calculator.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pentru un singur calculator e altceva decat reinstalarea Windows-ului. Nu pierzi nimic!

| chioscuta explică (pentru Salontanul):

Tin sa te anunt ca am pierdut licenta, la activare, dupa introducere serialului produsului, aflat pe cd-ul original imi spune ca am depasit numarul de licente...

| Salontanul a răspuns (pentru chioscuta):

N-am intalnit o asemenea problema pana acum. Incearca sa iei legatura cu ei. Nu este corect!

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cred ca de asta-i vorba? : http://www.legislatierutiera.ro/......-b-v3.html

| chioscuta explică (pentru Salontanul):

Da exact pe asta l-am cumparat, l-am luat impreuna cu cartea.

| chioscuta explică (pentru Salontanul):

Am rezolvat, am sunat la ei si s-a rezolvat, mersi!

| Salontanul a răspuns (pentru chioscuta):

Mersi si eu!