| Florescu_Adita_1990 a întrebat:

Am circa 2000 vizualizari pe blogul meu
am cont adsense si vreau sa scot bani pe asta normal
am incercat sa pun niste reclame in blog dar nu imi iese

Puteti sa imi spuneti ce fac si daca stiti mai multe sa ma ajutati pe contul meu de facebook (ADITA FLORESCU)
P.S.: e o poza cu mine cu un iphone deoarece am 2 conturi

1 răspuns:
| raMLesS a răspuns:

Salut,. Intră pe următorul link pentru a putea incasa bani setează şi tu cum setează ăla : https://www.youtube.com/watch?v=RSpGwNg0whA
Pe youtube la fiecare 10, 000 vizionari faci undeva la 5$ - 10$.Va trebuii să ai cel puţin 1, 500 de abonaţi la canalul tău youtube cel putin 1, 500 de vizionări la video-urile tale cel putin 15, 000 de vizionari ale canalului, în cazul în care îţi propui să faci bani pe YouTube ţi-aş sugera să dublezi aceste numere pentru a fi sigur că aplicaţia ta nu va fi respinsă. Nu încerca să aplici să faci bani pe Youtube înainte sa îndeplineşti aceste condiţii deoarece cererea ta va fi respinsă. Poţi vedea mai multe detalii pe următorul site : http://metodabanii.blogspot.ro/2013/10/cum-castigi-bani-cu-youtube.html

Sper că te-am lămurit fundă?!