| anghelescu a întrebat:

Am creat un toolbar si vreau sa imi spuneti daca va place http://lasttool.ourtoolbar.com/exe

Răspuns Câştigător
| cosmon a răspuns:

Sorry m-am inselat era chiar un toolbar! E destul de frumos il puteti lua cu incredere, nu e nimic virusat sau mai stiu eu ce.

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu recomand nimanui sa dea click pe executabile neverificate.

| cosmon a răspuns:

Eu am impresia ca esti doar un copil frustrat care a decoperit un keylogger sau mai stiu eu ce si incearca sa ii infecteze pe cei care intra si dau click! Sfatul me e sa nu dati click!

| Catalion a răspuns:

Ai dreptate Abh. Anghelescu, ar fi trebuit sa pui imagini sau informatii in scris despre acel toolbar.

Răspuns utilizator avertizat