| danteluta a întrebat:

Am cumparat bluetooth cu cd de instalre dar dupa instalare nu mi se deshide programul.alt program care merge? bluesoleil e pe 30 zile, altul nu mai stiu. mc

Răspuns Câştigător
| sinblade27 a răspuns:

Bluesoleil si cauti crack pe net, sau cel de la windows ca si ala e destul de bun.Atentie la usb-uri incearca sa nu il bagi in fata e riscul sa ai 1. 0 si sa pierzi conexiunea pentru orice chesti dai unmesaj pe id meu

2 răspunsuri:
| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Pai nu stiu ca asta mi so intamplat si mie sad
Vezi reinstaleazati windowsu poate o sati mearga
Dar bluesoleil cand l-am descarcat pai nu merea melodiile sa le transef crying
Numai imaginile

| Ela_8933 a răspuns:

Este imposibil sa nu mearga, totusi incearca sa il dezinstalezi si apoi sa il instalezi din nou, poate asa o sa meargawinkingsucces!