| LupascuPaul a întrebat:

Am cumparat recent un sistem de supraveghere video PNI House ptz800 cu tot cu un hard de 1TB inclus.
Problema este ca nu imi citeste hardul, cu toate ca in manual scris ca primeste pana la 3TB.
L-am desfacut si am observat ca din Placa de Baza iese o mufa cu mai multe cabluri. Una se duce la Hard si una nu este bagata nicaieri.
Acum intrebarea mea este : Cum fac sa imi citeasca Hardul si ce ar trebui sa se intample cu mufa cealalta

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai fa si tu o poza clara si inteligibila si pune-o aici! Sa vedem si noi mufele alea, ca altfel nu suntem vizionari! Sau te duci cu el de unde l-ai cumparat si le spui ca nu merge...simplu!

| LupascuPaul explică (pentru K0sti):

Am uploadat pozele!
http://imgur.com/a/mUrxK

| K0sti a răspuns (pentru LupascuPaul):

Mufa aia e pentru un al doilea hard, nu se vede? I-ai dat formatare, ai acolo in program...

| LupascuPaul explică (pentru K0sti):

Nu merge formatat!
Scrie 0 Mb si imi spune ca nu merge formatat.