| EusebiuG a întrebat:

Am cumparat un router wireless Edimax BR-6428nS, si am urmat instructiunile de instalare. Daca cablul usb este conectat din router in laptop pot sa intru pe net, dar daca il scot nu mai merge, dc nu primeste laptopul wireless?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai trebuie sa creezi si o conexiune wireless, ca doar nu se conecteaza asa din senin laptopul ala

| sebyHVA a răspuns:

Poate nu e conectat la wireless sau nu s-au instalat setarile...Mai incarca sa le mai instalezi inca o data happy