| BUBULINA a întrebat:

Am dat 50 ron pentru a imi schimba windows-ul, si cand am deschis leptopul am ramas dezamagita...nu aveam nici macar un antivirus instalat, nu aveam nimic, nimic, l-am sunat pe tipul care mi-a schimbat windows-ul si mi-a zis ca ce nu am net sa imi iau ce programe vreau. L-am pus sa intre la mine in pc cu un program sa mi-le instaleze ca eu nu stiu, nu ca nu vreau.Si cam intr-o ora o sa intre la mine in pc sa imi instaleze un antivirus, nero, strongul si bsplayer.
intrebarea mea este: Ce programe(necesare)sa ii mai zic sa imi instaleze, ca eu nu stiu si nu vreau sa ma trezesc mai tarziu ca mai imi trebuie un program ceva

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Păi uite o chestie referitoare la acordul tău de aintra o persoană străina în calculatoreul tău.Eu aş respindge-o din start mai laes dacă este prin rempoute assistance. Apoi referitor la programe depinde la ce îţi foloseşti computer-ul. TE pot ajuta eu. Dacă nu ai rezolvat până acum dă-mi un privat şi îţi voi da ID-ul meu şi te voi învăţa şi să instalezi programe
nu e greu ai să vezi.

| smartalogu a răspuns:

Draga mea, nu trebuia sa te incurci... Daca nu te rezolva el, te rezolv eu. mitrynicolae@yahoo.com (pentru a-mi da user-ul si pass-ul de la team viewer). O seara placuta in continuare.

P. s. Cat despre cei 50 de ron pentru un windows zii ca e porc. Data viitoare nu mai apela la tipi ca el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce programe folosesti, tu stii cel mai bine ce-ti trebuiehee hee

| roxpau a răspuns:

Winap, yahoo mesinger, sunt multe programe spune-i lui sa iti instaleze tot ce ai nevoie pentru pc