| BamBum_3904 a întrebat:

Am de ales intre un PSP 3004 si un telefon Nokia E63/Nokia 5530, ce sa aleg? si de ce?

Răspuns Câştigător
| Stefanbr a răspuns:

Acum depinde si de varsta ta.parerea mea, sincer, de psp o sa te plictisesti repede, o luna-doua, si probabil o sa uiti de el prin casa, iar telefonul la fel, va fi entuziasmul acela la inceput, dar la fel si cu telefonul, te vei plictisi de el, dar vei avea nevoie de el pentru. a comunica si multe altele
sfatul meu, ia-ti telefon; psp e doar un moft trecator, in care probabil va trebui sa mai bagi niste bani(jocuri, accesorii)-in cazul in care nu ti-l modezi

5 răspunsuri:
| nosferatu a răspuns:

Fratemiu are psp 3004 eu am psp 1003. psp 3004 este penultimul model de psp. eu zic sa alegi psp-ul.si daca vrei il modezi si iti ei jocurile de pe net.

| kolcov a răspuns:

PSP3004

| Stefanbr a răspuns:

Iar multi care vor raspunde aici PSP sunt in general copii de 12-15 ani.nu-i judec, si eu aveam aceeasi dorinta mai demult, dar trece cu timpul, si-ti dai seama ca nu-si are rostul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alege psp si ia-ti si jocuri la iel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 5530. Pentru ca e ...nokia!