| alicia2000 a întrebat:

Am descarcat de pe youtube cu vdownloader niste videoclipuri, am facut un cd dar dvd ul din masina imi scrie insuport format cu toate ca este compatibil mp4 si am mai vazut videoclipuri cu el.stie cineva motivul si ce as putea face? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai probabil fisierele pe care le'ai tras erau alt format decat mp4. Trebuia inainte sa faci CD'ul sa cauti un convertor si sa le faci din ce fisiere erau in MP4. Cu YouTubeDownloader Poti sa tragi si sa convertesti fisierele. Bafta!