| agent00o a întrebat:

Am descarcat niste masini pentru gta san andreas cum le pot baga in joc?(linkul de unde am descarcat : http://www.gtainside.com/en/download.php?do=cat&id=116 )

6 răspunsuri:
| Ion1234 a răspuns:

Crazy gta san andres editor cu programa asta deschizi biblioteca gta.img si pui masina cu GGM deja vezi daca sa primit si cum arata modul si te sfatui sa pui si hadline.cfg,vehicle.img sa deschizi ca text si sa pui ce e scris ca trebuie de schimbat in aceste documente modul va merge mai bine

| Explicatii a răspuns:

Salutare, o sa te ajut eu deoarece am experienta in tot ce tine de San Andreas sau SA:MP.Deci in primul rand SAMI (San Andreas Mod Installer) este pentru masini.Iti recomand sa folosesti Spark IMG Editor - Spark-ul este un program cu care poti instala texturi pentru arme/skinuri/masini/map etc.Tot ce trebuie sa faci ca sa poti instala cu el sunt urmatoarele lucruri:

1.Deschizi spark si te duci la File -> open.
2.Te duci in folderul cu GTA SA si intri la models apoi dai pe gta3.img.
3.Te duci unde ai modurile apoi le tragi in Spark si dai Save = Sunt gata instalate si te poti juca linistit.

Aici poti downloada Spark => http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=1503
Aici ai tutorial daca nu te descurci : http://www.youtube.com/watch?v=xLtzok1lflQ
Funda :)?

| 12danezu a răspuns:

Ss

| RaduM123 a răspuns:

Pai mai intai trebuie sa-ti bagi GGMM si o sa-ti dau eu linkul de download >> http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=434. Dupa extractezi tot in gta san. Acum intra in el > du-te la Installer(Sus, dreapta) si dai pe el dupa dai Manual mod installer dupa iti va aparea un chenar.Te duci unde scrie DFF model si dai pe sageata aia si bagi masina dorita. Dupa faci la fel si cu TXD Textures.Cumiti dai seama ce trebuie sa bagi? Pai cand ti-ai luat skinul ti-a dat doua(sa zicem file) una e cu.dff si una e cu .txd.Iti dai seama. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Flaviuxp a răspuns:

Downlodeaza San Andreas Mod instaler si iti da o eroare si dupa aia ii dai ok si iti intra pe un site de Microsoft dupa aia ii dai download si dupa aia intri in San andreas mod instaler si iti da iar eroarea iar si ii dai ok si iti intra in San Andreas Mod Instaler (Sami) dupa aia la aia de sus iti setezi unde e San andreasu Si jos unde e masina si ii dai continue acolo iti scrie numele masini culoarea si tot dupa aia iti apare ala cu exit si Play of Gta San Andreas si apesi play of gta san andreas

| Andrei_Marco_1998 a răspuns:

Pentru a le baga in joc iti trebuie programul GGMM in care ai toate masinile din san andreas dar pentru mai multe detalii uitate pe youtube pe,, cum bag masini in gta san andreas"