| Myr3ll1994 a întrebat:

Am descarcat spider-man friend or foe dar am o problema ma joc un pic si imi iasa afara si imi arata "dont send si send error" ce sa fac ca sa nu imi mai iasa afara

12 răspunsuri:
| xeon a răspuns:

Poi dai si tu la detalii cand iti apare dont send si send error si afli de ce nu-ti mereg jocul, cel mai probabil ceva stricat in pc.big grin

| AsU_2581 a răspuns:

Poate nu ai copiat crackul...sau sa nu fie demobig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nu merge jocul daca iti apare error stergel ie nu l-am descacrcat am descarcat spider man demo?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca e demo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba la mine daca apare asta eu dau dont send
tu ai incercat?=)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall si eu am jocul si sunt hackr si sunt probleme la sit nu la crak

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e baiete simie mi-a facut tot la fel!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am jcu si mie imi face la fel cretca e cracku devina e o versiune a crackului proasta de asta da dont send

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa apesi ctrl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apasa 4 foatte repede

| tudorboy_8929 a răspuns:

Salut si eu am jocul acesta are o problema crackul jocului de aia nu merge si mie mi se intampla tot la fel

| tudorboy_8929 a răspuns:

Am si eu jocul nu e bun crackuljocului