| xbox360 a întrebat:

Am doua carduri la raiffeisen si la transilvania care nu mai imi trebuiesc si nu le mai folosesc. Daca le las asa o sa trebuiasca sa platesc anumite taxe, comisioane sau chestii de genul?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ar trebui sa mergi sa le anulezi, altfel iti pot lua/cere comision de administrare a contului de card.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Chiar daca nu le folosesti iti este luat comisionul de administrare a contului

| Dyex a răspuns:

Trebuie sa inchizi conturile ca astia vor sa te usuce de bani rolling on the floor) Dupa ce le-ai inchis nu mai ai treaba!(funda?)