| anonim_4396 a întrebat:

Am doua laptopuri noi (acelasi model) ale caror tastaturi au cateva butoane inversate (exact aceleasi butoane, iar 2 dinte ele nici nu le gasesc).
Se poate sa le schimb? Este vreo optiune care sa ma ajute sa le fac sa mearga cum trebuie? (folosec windows 8)
Oare are vreo legatura ca limba e setata pe UK English? Multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DA, setezi limba laptopurilor la fel ca limba tastaturilor.

| sdhashsah a răspuns:

Da are legatura cu limba, si eu am avut unul din Germania si can am instalat windowsul in engleza erau 4 butoane inversate.