| andr3yutzu12 a întrebat:

Am facut windowsul si am sters partitiile c si d si le-am bagat iar am instalat in c windowsul cu ntfs si acum imi intra mai greu in programe am stat 10 minute sa imi intre sa imi dezarhiveze ceva si nu glumesc (probabil am avut un virus in D si am sters tot si partitiile si am facut din nou) pana sa am acest virus mergea perfect acum nu stiu ce are ca merge greu trebuie sa ma rog de el sa mearga va rog frumos un sfat ceva program am si tuneup instalat

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai logic e cand ai instalat driverele sau windowsul in cd_ul ala era virusi asa iar te-ai virusat daca ai formatat bine c si d imposibil sa mai fi ramas ceva atentie nu e de ajuns sa dai stergere unele biosurii nu inteleg comanda da formatare c si d apoi instalezi windowsul bine unu curat inainte de a instala ceva da o scanare http://devirusare.com/devirusare-online-antivirus-online-scan/ vezi ca e curat il instalezi daca nu sti lasa pe altcineva

| andr3yutzu12 explică:

Am rezolvat era fisieru de vina dar acu cand deschid pc imi apare sa selectez 2 din astea please select the operating system to start remove video si imi da ceva cu debug si 2windows provesional xp